Chciałbym powiększyć sprzedaż we własnej firmie, ponieważ w sumie od właśnie tego zależy moje całe życie. Przynajmniej to biznesowe – jednakże jeśli w biznesie będzie mi słabo szło, zapewne nie będę żył na odpowiednim poziomie. To powoduje, iż powinienem ciągle udoskonalać swoje działania biznesowe, po to by w dalszym ciągu zarabiać spore pieniądze. Dobrze, ale przecież trudno zwiększyć sprzedaż – w szczególności, że polskie PKB w ostatnich latach nie rośnie tak szybko. Jednak chcę tak czy siak udzielić trochę rad. W sumie w ostatnich miesiącach znacząco powiększyłem u siebie sprzedaż.

szkolenie dla kadry menedżerskiej
Autor: University of Salford Press Office
Źródło: http://www.flickr.com
Nadal mi za mało, lecz kategorycznie nie powinienem nawet pomyśleć, iż jest mi aktualnie słabo. Dużo zmieniło się na plus po tym, jak po prostu byłem na ciekawym szkoleniu. Ogólnie nie przepadam za szkoleniami, ale prawda jest taka, że szkolenie sprzedażowe mocno spodobało się dla mnie. Sporo się z niego dowiedziałem, więc posiadam dużo większe umiejętności. Chociaż nie byłem wcześniej świeżakiem, to i tak szkolenie odmieniło moje całe życie. Może to nieco górnolotnie zabrzmiało, ale bez dwóch zdań szkolenie sprzedażowe dużo mi dało!

A jeszcze na dodatek, chociaż wydałem na szkolenie dużą kasę – należy dodać do kosztów hotel, pociąg, to tak czy siak bardzo szybko mi się to wszystko zwróciło. Chciałbym nadal zwiększać sprzedaż, własne zarobki, lecz ciężko u mnie z czasem. Pracuję nawet w weekendy, czyli ciężko jest mi choćby znaleźć odrobinę czasu na poważniejszą lekturę, dzięki której osiągnąłbym taką sprzedaż, która faktycznie mnie satysfakcjonuje. Jednak nie załamuję rąk – chociaż wiem, że ogólnie nie będę mniej pracował, to mogę umiejętniej gospodarować własnym czasem (strona).

Zapisałem się dzisiaj na szkolenie zarządzenie czasem (z firmą futureskills.pl) – w Warszawie. Choć mam kawałek do tego miasta, i tak się przejadę. Mam nadzieję, że na tym szkoleniu dowiem się bardzo wielu ciekawych informacji, po prostu nie stracę cennego czasu… A więc krótki wniosek jest jasny: chcesz w dużym stopniu zwiększyć sprzedaż w swojej firmie? To się chwali – jednakże bez udania się na szkolenie będziesz miał duże problemy z osiągnięciem celu. Zaufaj mi, mam bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu biznesu, a więc doskonale wiem w czym jest rzecz.