Od klimatyzatora z biegiem czasu coraz to więcej się oczekuje. Już nie jedynie ma chłodzić, lecz także ładnie reprezentować się, niedużo kosztować i najlepiej, jeżeli równocześnie może być również urządzeniem grzewczym. Marzenie? Najnowszy model klimatyzatora przenośnego firmy Blaupunkt pokazuje, że jest to do zrealizowania.

Kotwy chemiczne
Autor: www.soudal.pl
Źródło: www.soudal.pl
Klimatyzator przenośny czyli tak zwany klimatyzator z rurą to coraz popularniejsze urządzenie w każdym domu. Umie głównie skutecznie zmagać się z żarem przedzierającym się do środka mieszkania, a dzięki swej mobilności, może być rozmieszczany w różnorodnych miejscach, a w razie potrzeby chowany. Chodź ceny urządzeń mobilnych są mniejsze od stacjonarnych, to jednak i tak jest to spory wydatek, zwłaszcza jeśli zależy nam na sprzęcie wielofunkcyjnym.

Jednakże przydarzają się chwalebne wyjątki. Takim jest tutaj klimatyzator mobilny firmy Blaupunkt, najnowszy model MOBY BLUE 1312. Już sam wytwórca urządzenia jest najlepszym gwarantem najdoskonalszej jakości. Blaupunkt to, albowiem jedna z niewielu marek, które słyną z nowatorskiej i niezawodnej technologii. Model Moby Blue 1312 zadziwia toteż połączeniem ze sobą wielu walorów.

Klimatyzator posiadający funkcję grzewczą oraz autorestartu

klimatyzator
Autor: Centrum Klima SA
Źródło: Centrum Klima SA

Wbrew pozorom, klimatyzatory przenośne nieczęsto zawierają dodatkowe funkcje. Moby Blue 1312 ma ich parę – między innym funkcję autorestartu (wznawia pracę po zaniku i powrocie zasilania) oraz funkcję ogrzewania. Ta druga sprawia, że urządzenie jest wielofunkcyjne – przydaje się nie jedynie w okresie letnim, lecz również w mroźniejsze pory roku. Klimatyzatory oferowane przez Klima-Top prócz tego posiadają właściwości wentylacyjne i osuszające powietrze, więc z sukcesem zastępuje sporo urządzeń, na które w domu z reguły brakuje miejsca.

Nowatorski wygląd i komfort użytkowaniaProdukt firmy Blaupunkt to dowód na to, że klimatyzacja na kółkach prócz funkcjonalności może posiadać ładny wygląd. W tym konkretnym przypadku na uwagę zasługuje głównie świetna jakość wykonania – nowatorska budowa i dbałość o szczegóły. Użytkownicy doceniają też wygodną obsługę urządzenia, które jest zdalnie sterowane pilotem z wyświetlaczem LCD. Przy jego zastosowaniu można między innymi osobiście ustawić sobie siłę nawiewu powietrza, a także włączyć tryb uśpienia.

Dochodowa inwestycja Kiedy klimatyzator prócz zapewniania chłodu, umie także ogrzewać, z reguły jest w dużym stopniu kosztowniejszy od zwykłych urządzeń.Aczkolwiek Blaupunkt Moby Blue 1312 zaprzecza tej regule. Tu w cenie zwykłego klimatyzatora schładzającego, otrzymujemy, albowiem wysokiej klasy urządzenie wielofunkcyjne.

Biorąc pod uwagę wszystkie plusy Moby Blue 1312 można podejrzewać, że spopularyzuje on korzystanie z klimatyzacji przenośnej. Być może za jego sprawą, klimatyzacja przestanie być postrzegana, jako przepych, a zacznie być po prostu koniecznym wyposażeniem wnętrz dbającym o wygodę życia.