Jesteś oryginalnym człowiekiem i chciałbyś się wyróżnić z tłumu? Chyba, żecechuje cię bardziej charakter introwertyka schowanego w swoim świecie wartości i przekonań? Nie jest to istotne, czy jesteś w jednej, czy drugiej grupie, albo masz trochę z jednego, jak i drugiego, na pewno chciałbyś się czymś odznaczać. Chcesz być nietuzinkowy i oryginalny, chcesz, żeby twoje walory coś znaczyły, chcesz, żeby świat poznał się jakim fajnym człowiekiem jesteś.

No tak, można się skrzywić na samą myśl, iż będziemy lustrowani przez cały świat. No dobra, ale nasz styl ubierania, sposób bycia, te rzeczy mówią o nas i nie musimy wcale wychodzić na wielka, oświetloną scenę, żeby się pokazać. Po prostu jesteśmy stale w oku obiektywu – oceniani (przecież sami również oceniamy), dlatego dobrze by było w tym wspólnym obserwowaniu pokazać swoją osobowość.
t-shirt Adidas
Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z fajniejszych na to pomysłów jest zaprojektowanie koszulki. Rzecz jasna, w wielu miejscach można nabyć jakiś oryginalny t-shirt w sklepie z koszulkami, ale często nie możemy wyszukaćtam szablonu, który pasowałby do nas, do naszej osobowości. Za sprawą własnej koncepcji możesz wymyślić, na przykład, śmieszną koszulka z nadrukiem lub poważną koszulkę z jakimś znanym cytatem (wielu mieliśmy tragicznych poetów, artystów, może to ich mądrości chcesz nosić na klacie).

Więcej na http://www.printidea.pl/

Przeważnie jednak największą popularnością cieszą się koszulki z napisami, które komentują aktualne wydarzenia. Często są to teksty, wypowiedzi znane z mediów, a niekiedy znane tylko dla pewnej, wtajemniczonej grupy ludzi. Najczęściej młode pokolenie znacznie bardziej zrozumie przekaz na takiej szczególnej kreacji niż osoby w wyższym przedziale wiekowym. Nie ma się co dziwić, przecież język nowych mediów, media społecznościowe, w ogóle Internet, to przestrzeń zaklepana dla młodych ludzi.

Spójrzmy na takie memy, czy jakaś osoba powyżej 40-tki się w to bawi? Bez wątpienia istnieją tacy ludzie, lecz traktują to jako ciekawostkę, nie biorą w tym udziału czynnie, nie sporządzają, jak młodzi ludzie swoich wzorów. Z koszulkami jednakże jest widoczna różnica, że nie ma znaczenia, ile masz lat zawsze masz możliwość by uzewnętrznić prywatne myśli, a najlepsze w tym jest, iż koszt tego typu koszulki nie będzie wygórowany.

Dalsza część http://printidea.pl/