Urlop to dobry sezon na odświeżenie wyglądu domu. O ile nie ruszamy się opalać, opłaci się popracować nad zmianą wyglądu domu. Można zmienić meble albo dokupić kilka ciekawych elementów designu. Lecz najistotniejszym widokiem, który nadaje czterem kątom określony kształt, są ściany. Właśnie one określają tonację pomieszczenia i dominują kolorystycznie.

Trafnym wyborem są fototapety na ścianę (+LINK+). Zamówić taką da się przez sklep online. To jest bardzo proste, wystarczy uzupełnić formularz, określając jaką powierzchnię ma posiadać żądana fototapeta i dobrać jakąś fotografię z zbioru sklepowego. Jeśli w sklepowych wykazach nie znajdziemy interesującej nas fotki, zazwyczaj oferowana jest opcja wysłania fotki od siebie. W sklepach internetowych znajduje się cała masa odmian fototapet. W wykazach znajdziemy na przykład zdjęcia flory, fauna, muzycy i architektura. Fototapeta na zamówienie potrafi wspaniale udekorować którąś ze ścian w pokoju, nadając mu niepowtarzalny charakter. Jeśli nie wiesz, na jaki wzór się zdecydować, podpowiadam, że warto wybrać fotkę do typu pokoju. I np. fototapety do kuchni mogą ukazywać potrawy, a te do pokoju malucha np. postacie z najlepszych baśni.

Twoja-galeria.eu - fototapety
Źródło: Twoja-galeria.eu

Dla osób preferujących nieco mniej ekstrawaganckie dekoracje ścian, polecam ładne obrazy ścienne. Mocno polecam udać się do niewielkiej pracowni artystycznej w jakimś pięknym zakątku Europy. Tą drogą malunek będzie ciągle przywoływał myśli o pamiętnej podróży. Rzecz jasna można nawiedzić również lokalnych artystów. Trzeba mieć w pamięci, że malowidło musi bezwzględnie pasować do atmosfery czterech kątów. Bardziej futurystyczne wystroje trafnie uzupełniają się z abstrakcją. Staromodne i przytulne pokoje trafnie jest uzupełnić dziełem któregoś z dawnych mistrzów malarstwa. Rewelacyjnym prezentem dla dziecka może stać się wsadzenie jego dzieł w ramki i powieszenie w pokoju.

Wątpliwą wartość artystyczną kolorowanek zrekompensuje wyższe samopoczucie malucha. A w dekorowaniu mieszkania dokładnie o dobry humor toczy się gra!