Firma DRUTEX S.A. jest firmą nowoczesną, stosującą w produkcji najnowsze technologie. Szczególnie polecana kiedy poszukujesz w sieci {dobrej jakości i niezawodne drzwi aluminiowe.
Firma DRUTEX S.A. jest nowoczesną spółką, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze technologie. Szczególnie polecana kiedy poszukujesz w sieci atrakcyjne cenowo i jakościowo drzwi pcv, drewniane lub aluminiowe.

drewniane okna
Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

Obecnie firma DRUTEX S.A. jest największym producentem stolarki otworowej z PCV w Polsce. W swojej ofercie firma posiada również okna aluminiowe
drzwi, fasady z drewna i aluminium. Duże możliwości technologicznie jak i produkcyjne, wspierane są fachową wiedzą i sporym doświadczeniem świetnie wyszkolonego zespołu firmy Drutex S.A, pozwalają na realizację nawet najtrudniejsze i najśmielsze zamówienia stolarki okiennej, drzwiowej czy też fasad, zarówno z PVC, drewna jak i aluminium.

Wysoki stopień izolacji termicznej, akustyczności oraz niezawodnej funkcjonalności czyni nasze profile pcv i okna pcv synonimem nowoczesnej technologii. W ofercie znajdziecie Państwo także rolety producenta Drutex S.A. Nakładane rolety z PCV to system zintegrowanych rolet wraz z oknem, możliwy do zastosowania wraz z ich montażem w trakcie budowy domu lub podczas wymiany okien. Zasada kompatybilności obowiązuje także w systemie rolet zewnętrznych. Bogata kolorystyka skrzynek, pancerzy i prowadnic jak również różnorodność napędów rolety oraz jej zabezpieczeń spełniają każde wymagania Klientów.

W osiągnięciu sukcesu pomogło wdrożenie systemów Zarządzania Jakością takich jak ISO 9001 i ISO 14001, których prawidłowe funkcjonowanie jest gwarantowane przez TÜV Management Service GmbH z Monachium.

Pracując nad ciągłym doskonaleniem świadczonych przez DRUTEX S.A. produktów i usług, szczególnie skoncentrowano się na dążeniu do osiągnięcia najwyższej jakości produktów jak również zmniejszenia czasu realizacji zamówień i dostaw do Klientów. W chwili obecnej DRUTEX S.A. oferuje wysokiej jakości wyroby oraz bardzo konkurencyjne terminy na ich dostarczenie do wskazanej lokalizacji w całej Unii Europejskiej.

okna
Autor: Firma OknoPlus
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/vermont%2001.jpg

Produkcja stolarki okiennej i drzwiowej prowadzona jest obecnie na liniach technologicznych wyposażonych w najnowocześniejsze urządzenia renomowanych zachodnich firm: austriackiej LISEC oraz Technoplast czy też niemieckich: WEINIG, HAFFNER i RAPID-URBAN.

Szukasz drzwi drewniane producent – idealnie trafiłeś na Drutex.

Drzwi drewniane w systemie Softline wykonane z drewna sosnowego i meranti spełniają zarówno oczekiwania estetyczne oraz wymogi budowlane.
Znakiem rozpoznawczym dla profilu Softline są nietuzinkowe, opływowe kształty, o gładkiej oraz lśniącej powierzchni. Kształty owe dają swoim użytkownikom bardzo duże korzyści.

Cała Konstrukcja drzwi zewnętrznych Softline wykonana jest z drewna sosnowego lub meranti klejonego trójwarstwowo o grubości 68 mm. Naszym klientom polecamy również okna drewniane meranti
z bardzo dużą różnorodnością kolorów – cała paleta RAL, jak i lazurów ze strukturą drewna.
Dodatkowo żywotność stolarki wydłuża impregnacja i gruntowanie. Wszystkie powłoki malarskie są przyjazne dla środowiska. Zachęcamy do kontaktu!