Przy kilku dziesięciostopniowych upałach klimatyzacja w miejscu pracy jest konieczna. W domu w samej bieliźnie ciężko jest wytrzymać, a co gdy w biurze trzeba mieć na sobie odpowiedni strój. Klimatyzatory do biura to najlepsza metoda nie tylko na upalne dni, ale też na zimniejsze momenty w roku. Biorąc pod uwagę zakup klimatyzatorów do biura (bez względu na powierzchnię) trzeba zwrócić uwagę na kilka spraw. Jeśli sami nie znamy się na rzeczy dobrze jest porozmawiać ze specjalistami. Dobrze jest pamiętać o tym by zapytać o moc klimatyzatora, o to jak duży jest pobór prądu oraz o poziom hałasu.

element klimatyzatora
Autor: Joanne
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba też dowiedzieć się o emitowany hałas. O ile w biurze nieruchomości nawet średni hałas może nie przeszkadzać, o tyle w biurze księgowego zbyt duży szum może być nie do zniesienia. Pamiętajmy też o tym, że lepiej wydać na klimatyzator parę groszy więcej niż po krótkim czasie musieć go wymieniać. Nie zapominajmy też jako pracownicy o tym, co pracodawca musi nam zapewnić podczas upałów. Jeżeli brak klimatyzacji powinniśmy mieć wiatraki na prąd, musimy tez mieć więcej przerw w pracy i odpowiednią ilość płynów.

klimatyzatory do biura: http://www.aleklima.pl/klimatyzatory-rodzaje/klimatyzatory-nascienne

LG – FIRMA, KTÓRA DAJE NAM O WIELE WIĘCEJ NIŻ PODSTAWOWY SPRZĘT ELEKTRONICZNY

Terazw chwili, gdy ruszamy do centrum handlowego czy też wjeżdżamy na ósme piętro biurowca, w którym pracujemy czujemy, że temperatura jest idealna. Wszystko, to dzięki właściwej klimatyzacji. Spora część firm instaluje klimatyzacja lg (kliknij tu). Jak przystało na tą markę nie tylko energooszczędność produktów sprawia, że chcemy zamontować ich klimatyzację, ale też m.in. świetny wygląd. Dodatkowo do klimatyzacji otrzymujemy pilota, co jest dodatkowym plusem. Komfort zmiany temperatury bez ruszania się z miejsca, to naprawdę spore udogodnienie.

SAMSUNG – POKOCHAJ UPAŁY SIEDZĄC W PRACY LUB BĘDĄC W DOMU

Sporo osób firmę Samsung kojarzy z typowym sprzętem AGD i RTV, jednak Samsung to o wiele więcej. Firma ta dba o nas w wielu miejscach, a my nawet o tym nie wiemy. Do urządzeń, które nie są kojarzone z tą firmę, a, które pomagają nam w życiu należą na przykład klimatyzatory Samsung. Firma Samsung oferuje szeroki wybór klimatyzatorów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym klimatyzatory tej firmy świetnie sprawdzają się w każdych warunkach (zobacz przykłady tutaj: http://www.aleklima.pl/klimatyzatory/samsung). Do tego świetne systemy sterowania całą klimatyzacją pozwalają na właściwe dostosowanie pracy klimatyzacji w konkretnym dniu.