Budując lub remontując nawierzchnie sportowe, trzeba wiedzieć na to, że realizowały swoje zadanie i i żeby było bezpiecznie podczas ich używania. nie mają prawa się też wycierać.

Podczas treningu nikt nie może doznać przez jej wadliwą konstrukcję żadnej kontuzji.Każda nawierzchnia sportowa bardzo się od siebie różni, ze względu na potrzebę uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Na przykład są podłogi syntetyczne, wykorzystywane przy budowie hal sportowych na przykład w szkołach lub halach sportowych. W przypadku rekonstrukcji parkietu sportowego należy pamiętać, aby zapewniał wysoki poziom płaszczyznowego wygłuszenia energii udarowej. Są także nawierzchnie zewnętrzne rodzaju sztuczna trawa, które muszą być wykonane w taki sposób, by nie ulegały pod presją czynników z zewnątrz. A także w wyniku upadku jej struktura nie powodowała obtarć.
Z Fix All High Tack szybko i łatwo przykleimy lustro
Autor: Pegasus PR
Źródło: Pegasus PR

Do klejenia parkietów oraz wielowarstwowych elementów struktury przydatny będzie klej poliuretanowy. Jest to szybkoschnący klej o beżowej konsystencji, który przede wszystkim charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na czynniki mechaniczne. Ma bardzo dobre właściwości wypełniające. Twardnieje około 24 godzin i jest wytrzymały na wysokie temperatury. Świetnie nadaje się do sklejania drewna oraz materiałów drewnopochodnych, które o drewnianej strukturze np.: drzwi, schody. Skleja również różne konstrukcje ogrodowe. Klej poliuretanowy sklei także części metalowe, aluminiowe, miedziane lub też stali nierdzewnej oraz materiały zrobione z kamienia sztucznego i naturalnego. Powiąże ze sobą także tworzywa sztuczne czy też materiały izolacyjne.Tubka takiego kleju wytrzymuje bardzo długo i nie posiada żrących i niebezpiecznych rozpuszczalników. Można go kupić w każdym sklepie z wyposażeniem budowlanym.