Biura rachunkowe są innowacyjną formą działalności zorientowaną na potrzeby Klienta. Biura rachunkowe wykonują takie usługi takie jak: kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa oraz płacowo – kadrowa, doradztwo podatkowe i wiele innych dla klientów o zróżnicowanym zakresie działalności.

biura rachunkowe
Źródło: http://pixabay.com

Zobacz świetną ofertę firmy:
Outsourcing księgowości Financial Service Support w Warszawie.

Firmy od zawsze zwracały uwagę na wysoki poziom świadczonych usług. Jednym z mocnych, mówiącym o profesjonalizmie biur rachunkowych jest fakt iż, wielu z interesantów współpracuje z nimi od samego początku istnienia firm.

Oprócz języka ojczystego kontakt z interesantem może odbywać się w języku: hiszpańskim. Jest również możliwość sporządzania dokumentacji w tym języku obcym – wszystko zależne jest indywidualnej interesanta.

Niektóre Biura rachunkowe mogą nawet pochwalić się nagrodą od Ministerstwa Finansów za wzorowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, działalność ubezpieczona jest od odpowiedzialności cywilnej – jednak od początku istnienia większości firm nigdy nie istniała potrzeba skorzystania z tego ubezpieczenia.
Dla ułatwienia pracy oraz przyspieszenia męczących procedur, biura korzystają z elektronicznego systemu dostarczania deklaracji do US i ZUZ.
Prace odbywają się na najnowocześniejszym oprogramowaniu.
Zalety różnych biur: pełne zaangażowanie w sprawy Klientów, kompleksowe świadczenie usług płacowo – księgowych dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań petentów.