Niemal 80% danych dociera do nas za pośrednictwem wzroku. Dlaczego zatem tak rzadko troszczymy się o niego, wybierając optymalne dla naszych oczu oświetlenie?

Prawie 80% informacji dociera do nas za pomocą wzroku. Dlaczego zatem tak rzadko troszczymy się o niego, decydując się na optymalne dla naszych oczu oświetlenie?

Diody LED
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Niestety, w dalszym ciągu nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważne jest zdrowe światło, jego istotę sprowadzając jedynie do zapewnienia sobie określonego poziomu oświetlenia, pomijając mnóstwo istotnych aspektów i parametrów, takich jak jego barwa, natężenie, skład widmowy itp. A przecież wpływają one obok samego wzroku również na odpowiednie działanie funkcji życiowych, poziom stresu, stany emocjonalne i psychikę w ogóle.

Oświetlenie LED zostało zaprojektowane w taki sposób, by być w pełni przyjaznym człowiekowi. Ich barwę i natężenie światła można dopasować do indywidualnych wymagań i samopoczucia. Ale to nie wszystko. Moduły LED są zdecydowanie bezpieczne: nie zawierają rtęci, nie emitują promieniowania IR i UV (poza białymi diodami LED, które mają mały poziom UV) i są napędzane bezpiecznym stałym napięciem.

Oświetlenie LED
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jednym z najważniejszych celów działalności przedsiębiorstwa LEDSolutions Polska jest zachęcenie naszych klientów do rozmyślnego i właściwego użytkowania oświetlenia, jak również do użytkowania i instalowania takich typów i parametrów oświetlenia LED, które pasują do konkretnych sytuacji oraz miejsc działania człowieka, nie obciążają oczu i są bezpieczne.

Nasi pracownicy z radością pomogą Państwu wybrać, które oświetlenie LED jest najlepsze dla Państwa oczekiwań. Skontaktuj się z nami już teraz. Nasz adres www.LEDs24.pl